«

»

Maj 30 2019

Jubileuszowa X Wystawa TELETECHNIKA 2020

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Teletechników Polskich XXI oraz Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej i Agencja SOMA zaprasza firmy branży teletechnicznej do udziału w Wystawie TELETECHNIKA 2020. Jest to X-te spotkanie naszej branży.
Wystawa Teletechnika organizowana jest w ramach targów ELEKTROTECHNIKA i jest to jedyna tego typu impreza w Polsce prezentująca zagadnienia związane z budownictwem telekomunikacyjnym i instalacjami teletechnicznymi, takimi jak: telewizja (kablowa, odbiorcza RTV-SAT, zbiorcza CCTV), telefonia, teleinformatyka, sygnalizacja (alarmowa, p.poż., kontrola dostępu i inne), nagłośnienie (użytkowe, alarmowe, akustyczne).

Wystawie Teletechnika 2020 towarzyszy Konkurs „Budynek Mazowsza Roku 2019 z najlepszą instalacją teletechniczną”. Integralną częścią imprezy są też szkolenia i warsztaty skierowane zarówno do projektantów i wykonawców, jak i do deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot mieszkaniowych. Celem imprezy jest wykazanie, na konkretnych przykładach, że nowoczesne rozwiązania teletechniczne to nie fanaberia, ale niezbędny element inwestycji czy modernizacji.

W roku 2020, w roku jubileuszu Wystawy Teletechnika, położymy szczególny nacisk na przedstawienie nowoczesnych rozwiązań przesyłu i odbioru sygnałów telewizyjnych dla odbiorców indywidualnych i instytucjonalnych, przedstawienie nowoczesnych systemów alarmowych i monitoringu oraz pokazanie rozwiązań systemów teleopieki i telemedycyny.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach i X Wystawie TELETECHNIKA 2020 oraz zgłaszania budynków do Konkursu „Budynek Mazowsza Roku 2019 z najlepszą instalacją teletechniczną”

Permalink do tego artykułu: http://teletechnika.org.pl/jubileuszowa-x-wystawa-teletechnika-2020/